Logo Polskiej Izby Handlu

Polska Izba Handlu

Zachowanie różnorodności handlu i usług na rynku wewnętrznym

 PIH logo n mini

 

POLSKA IZBA HANDLU

Zachowanie różnorodności handlu i usług na rynku wewnętrznym

 

Polska Izba Handlu jest branżową izbą gospodarczą handlu detalicznego. Zrzeszamy obecnie około 30 000 sklepów, hurtowni spożywczych i drogeryjnych oraz firmy z otoczenia FMCG, a także firmy usługowe.

Działamy na rynku od 1997 roku i staliśmy się najszerszą reprezentacją handlu detalicznego i usług w Polsce.

Jesteśmy obecnie jednym z kluczowych partnerów społecznych w procesie tworzenia prawa. Cały czas bierzemy udział w konsultacjach projektów ustaw, konferencjach uzgodnieniowych, posiedzeniach komisji parlamentarnych.

Mamy licencję lobbingową MSW, możemy włączać się w procesy legislacyjne i niejednokrotnie składaliśmy nasze projekty ustaw.

Poszerzamy cały czas zespół ekspercki, wdrażamy nowe usługi oraz rozwijamy komunikację i prowadzimy  działania w obszarze Public Relations. Staramy się zapewniać naszym firmom członkowskim coraz lepszą ofertę współpracy.

Obecne obszary świadczonych przez nas usług:

  • Komunikacja o działaniach firm członkowskich

  • Szkolenia

  • Wsparcie budowy wizerunku

  • Wsparcie działań legislacyjnych

  • Organizacja imprez

  • Integracja środowiska

  • Działalność informacyjna dotycząca handlu i usług

Działania w zakresie komunikacji realizujemy w oparciu o bazę mediów, firm i organizacji. Obecnie jesteśmy jedną z głównych i najbardziej opiniotwórczych organizacji w zakresie handlu detalicznego oraz usług. Potwierdza to ilość publikacji w mediach cytujących nasze dane i stanowiska oraz udział w licznych konferencjach i targach branżowych.

Współpracujemy z agendami rządowymi, organizacjami międzynarodowymi, instytutami badawczymi, mediami, innymi organizacjami gospodarczymi. Jesteśmy wiarygodnym i sprawdzonym partnerem dla wszystkich firm i organizacji, którym zależy na własnym sukcesie oraz rozwoju gospodarczym kraju.

Zachęcamy Państwa do umówienia się na spotkanie, podczas którego bliżej przedstawimy działalności Izby, a także wspólnie zastanowimy się nad działaniami, które mogą przynieść korzyść Państwa firmom czy organizacjom.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 22 440 83 23

 

 

alt

PIH jest członkiem Forum Międzynarodowych Stowarzyszeń Handlu (FIRAE) wspiera wymianę informacji między krajowymi stowarzyszeniami handlu detalicznego na całym świecie i określa możliwości współpracy w dziedzinach będących przedmiotem wspólnego zainteresowania.

 

 

 

 

Webinarium o e-Sprawozdania Finansowych spółek za 2018 r.

29 stycznia i 5 lutego

banner webinarium 400x300

Konferencja Quo Vadis Szkolenia

22 lutego 2109

Warszawa

QuoVadis400x300 02 2

Kongres Mięsny

28 lutego 2018

Warszawa

logotyp KM 2019 RGB 400x300

Targi Warsaw Pack

5 - 7 marca 2019

Warszawa

PACK AD 400x300

Bellavita Expo

7-9 marca 2019

Warszawa

banner ChamberOfCommercePoland 300x400