Logo Polskiej Izby Handlu

Polska Izba Handlu

Zachowanie różnorodności handlu i usług na rynku wewnętrznym

Od 1 do 23 marca w sklepie Społem, w warszawskiej Hali Mirowskiej odbywa się wielkanocna zbiórka żywności Fundacji Polskiego Handlu.

– Od kilku lat organizujemy już cykliczne zbiórki żywności – przed świętami, przed wakacjami. Są to akcje o niewielkiej regionalnej skali, ale zawsze udaje się zebrać produkty, które jadą później do dzieci ze świetlic opiekuńczo-wychowawczych z warszawskiej Pragi. Pokazuje to, że nie potrzeba wielkich nakładów pracy i dużej organizacji, aby pomagać. Można robić to lokalnie – znaleźć w swojej miejscowości kogoś potrzebującego i nawet na niewielką skalę go wesprzeć. Tak niewielki gest może okazać się dużym i potrzebnym wsparciem – mówi Andrzej Ludek, Prezes Fundacji Polskiego Handlu.

Wystarczy kupić dowolne produkty i zostawić je w oznaczonych koszykach w sklepie. Mogą być to dowolne towary przemysłowe oraz spożywcze (o dłuższym terminie przydatności). Jest to już trzynasta zbiórka żywności organizowana przez Fundację Polskiego Handlu wraz ze WSS Społem Śródmieście.

Znajdź nas na Twitterze
Biuletyn Polskiej Izby Handlu
Nr 57 (7/2018)

bryt napis

Kongres Mięsny

28 lutego 2018

Warszawa

logotyp KM 2019 RGB 400x300

Cykl konferencji Ministerstwa Finansów dla przedsiębiorców

MPP Bezpieczna Transakcja