Logo Polskiej Izby Handlu

Polska Izba Handlu

Zachowanie różnorodności handlu i usług na rynku wewnętrznym

Nowy Członek Polskiej Izby Handlu

Galicja Tomaszek - firma z wielopokoleniowymi tradycjami

Galicja Tomaszek Sp. z o.o. to firma funkcjonująca w branży AGD od 25 lat. Historia firmy pokazuje, jak z niewielkich rozmiarów sklepu stworzyć potężną sieć zakupową, nie dać się zagranicznej konkurencji, osiągnąć rynkowy sukces oraz zdobyć zaufanie sklepów.

Dzisiaj Galicja Tomaszek jest firmą ogólnopolską. Centrala mieści się w Łańcucie, oprócz tego funkcjonują także oddziały w Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Firma daje prace ponad 220 osobom. Sprzedaż wyselekcjonowanego sprzętu AGD to główna działalność Galicji. Jest ona również założycielem sieci franczyzowej Max Kuchnie oraz grupy zakupowej Max Elektro. Posiada własne marki sprzętu AGD.

Max Kuchnie to dynamicznie rozwijająca się sieć 300 studiów mebli kuchennych i sprzętu AGD, jej misją jest „Cała kuchnia w jednym miejscu”. Dlatego gromadzi najlepszych specjalistów i producentów, dając klientom możliwość urządzenia kuchni od podstaw. Oferta studiów należących do sieci obejmuje projekt, wykonanie kuchni na zamówienie, transport i montaż, doradztwo związane z doborem sprzętu AGD, urządzeniem wnętrza oraz oświetleniem. Zespół Max Kuchnie dba, by franczyzobiorcy byli otoczeni zarówno opieką handlową, jak i marketingową.

Max Elektro to pierwsza ogólnopolska grupa zakupowa zrzeszająca niezależne sklepy handlujące sprzętem AGD, RTV, Multimedia, działająca na zasadach partnerskich, pod wspólnym logo. Obecnie zrzesza ponad 300 lokalnych sklepów. W swoich strukturach gromadzi najlepszych ekspertów, którzy jak nikt inny znają się na sprzęcie. Wykwalifikowani specjaliści doradzają klientom w taki sposób, aby zawsze dokonywali optymalnych wyborów. Na miarę kieszeni, na miarę potrzeb. W celu większej konsolidacji wszystkich sklepów w 2015 r. została powołana Spółka Akcyjna Max Elektro, której współwłaścicielami są partnerzy sieci ME.

Firma Galicja Tomaszek stworzyła również dwie marki sprzętu AGD. Pierwszą z nich jest Kernau – cechą charakterystyczną tej marki jest komfort i jakość użytkowania oraz oszczędność czasu i energii podczas codziennych czynności domowych. Oferta obejmuje nowoczesny sprzęt wolnostojący oraz do zabudowy. Produkty te są trwałe, funkcjonalne, łatwe w użyciu i bezpieczne. Ostatecznym uznaniem solidności tej marki jest objęcie jej pięcioletnią gwarancją. Drugą marką jest Velge. To produkty dedykowane wymagającemu odbiorcy. Design okapów tej marki inspirowany jest charakterystyczną surową formą norweskich krajobrazów. Innowacyjna technologia oraz unikatowa forma produktów Velge sprawdza się idealnie w domach posiadających nowoczesne, funkcjonalne wnętrza.

Prezes Zarządu firmy Galicja Tomaszek – Pani Ewa Tomaszek wciąż podejmuje nowe działania, poszukując ciekawych i innowacyjnych rozwiązań. Za wszystkimi sukcesami firmy stoi oddany zespół, który doceniając szansę rozwoju konsekwentnie realizuje stawiane mu cele. A te wynikają z bacznych obserwacji branży, szybkiej i elastycznej reakcji na zmieniające się otoczenie,  kontroli finansów, świadomej polityki oraz konsekwencji w działaniu. Dzięki temu Galicja Tomaszek od wielu lat prężnie i stabilnie działa na rynku, wciąż podejmując trafne decyzje.

Znajdź nas na Twitterze
Biuletyn Polskiej Izby Handlu
Nr 61 (04/2019)

bryt napis

Premium Real Estate Summit

28 maja2019

Warszawa

400x300 pres

Targi ReDI 2019

29-30 maja 2019

Warszawa

ReDI2019

Polagra Food

30 września - 3 października 2019

Poznań

Polagra baner400x300